MSI PC Case MAG FORGE 120A AIRFLOW Side window Black Mid-Tower Power supply included No
- TootjadMSI
- Mudel: MAG FORGE 120A AIRFLOW
- Saadavus: 5
-
76€
MSI PC Case MAG FORGE 120A AIRFLOW Side window Black Mid-Tower Power supply included No
| All | |
| Aknaga | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 412.00 mm |
| Gross height (mm) | 498.00 mm |
| Gross weight | 6.96 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | MAG FORGE 120A AIRFLOW |
| Tare weight (kg) | 0.96 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvus | ATX/Micro-ATX/Mini-ITX |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: msi pc case mag forge 120a airflow side window black mid-tower power supply included no, mag forge 120a airflow, msi, korpused





